szybkie wdrożenie dynamics 365 business central

Z firmą IT Vision będą Państwo mogli dużo szybciej wdrożyć różne systemy w swojej infrastrukturze IT. Jedną z oferowanych usług jest szybkie wdrożenie Dynamics 365 Business Central. Z pomocą IT Vision trwa to zaledwie 10 dni. Wszystko za sprawą tego, że uruchomienie systemu odbywa się w chmurze. Kolejną wielką zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności inwestycji w sprzęt czy zaplecze techniczne.

szybkie wdrożenie dynamics 365 business central

Dla jakich firm usługa szybkiego wdrożenia Dynamics 355 Business Central będzie najlepsza?

Szybkie wdrożenie Dynamics 365 Business Central jest świetnym rozwiązaniem na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw z mniejszym budżetem. Oferta dotyczy gotowego rozwiązania ze stałym budżetem. Dzięki temu każda firma będzie mogła łatwo zaplanować wydatki i nie przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z korzystaniem z systemu.

Na czym polega usługa szybszego wdrożenia w 10 dni?

Firma IT Vision posiada przygotowane niezbędne dostępy oraz ustawienia, które wykorzystuje w trakcie wdrażania. W przeciągu 10 dni Twoja firma uzyska dostęp do uruchomionego systemu Dynamics 365 Business Central. To na prawdę krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy z tego typu systemem. Poza samym wdrożenie IT Vision oferuje materiały i szkolenia pomocne w przyszłej obsłudze systemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *