natalia hatalska

Blogerka, specjalistka w zakresie biznesu i marketingu, analityczka – Natalia Hatalska to utalentowana obserwatorka rzeczywistości, a przy tym także absolwentka aż trzech kierunków studiów (filologia polska, logopedia, marketing). Jest także CEO infuture.institute – prestiżowego instytutu badań nad przyszłością. Od 2008 roku z sukcesem prowadzi swojego własnego bloga, który był wielokrotnie nagradzany i doceniany. Natalia Hatalska to wybitna autorka kilku książek i profesjonalnych analiz dotyczących współczesności i przyszłości, które każdy z nas powinien przeczytać.

natalia hatalska

Kreatywna wizjonerka i specjalistka w dziedzinie trendów

Pewnie każdy z was kojarzy obraz Pałacu Kultury i Nauki podświetlanego na różne kolory, np. na biało-czerwono z okazji Święta Niepodległości. Mało kto wie, że jako pierwsza na pomysł podświetlenia pałacu wpadła Natalia Hatalska. Wykorzystała to przy projekcie marketingowym w trakcie kampanii dla marki WPmobi. Swoją pomysłowość, zdolność do obserwacji i analizy Hatalska wykorzystuje przy publikowaniu swoich ekspertyz i raportów, gdzie publikuje najważniejsze trendy. Jej działalność doceniły różne instytutcje, m.in. Kongres Badaczy Polskiego Towarzystwa Badaczy Opinii i Rynku, a także prestiżowe pismo Financial Times – analityczka znalazła się na liście New Europe 100.

Natalia Hatalska i jej książki

„Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali?” to najnowsza książka autorki, która ukazała się w 2021 roku. Pozwala ona czytelnikom spojrzeć inaczej i szerzej na świat, w którym żyjemy. Zdecydowanie jest to pozycja skłaniająca do refleksji i warta przeczytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *