szyfrowanie danych

Większość nowoczesnych i rozwijających się firm korzysta z najnowszych technologii i rozwiązań dostępnych na rynku. Rozwój technologiczny niesie za sobą wiele korzyści, ale również wiąże się z zagrożeniami. Głównym zagrożeniem są próby kradzieży udostępnianych danych w sieci Internet. Aby odpowiednio zabezpieczyć kluczowe zasoby, warto skorzystać z usługi szyfrowania danych od Polcom. Polega ona na zabezpieczeniu danych, które są przechowywane w chmurze i udostępniane za pomocą specjalnego kanału szyfrującego.

Korzyści wynikające z szyfrowania danych

– Intuicyjna obsługa – Na początku nowe maszyny wirtualne są uruchamiane samodzielnie przez osoby do tego uprawnione po stronie klienta. Następnie po utworzeniu nowej maszyny klient podejmuje decyzję i przekazuje nam informację czy ma być zaszyfrowana czy nie.

 

– Ciągłość działania – Korzystając z usługi szyfrowania danych zapewniamy Państwu ciągłość działania biznesu, dzięki rozproszonej infrastrukturze chmury obliczeniowej.

 

– Bezpieczna platforma – Udostępniamy klientowi dostęp do maszyn wirtualnych za pośrednictwem bezpiecznej platformy. Za jej pomocą klient ma możliwość tworzenia nowych maszyn wirtualnych i administrowania nimi.

 

– Wysoki poziom zabezpieczenia danych – Państwa dane są przechowywane na serwerach wirtualnych do, których dostęp mają tylko upoważnione osoby.

szyfrowanie danych

Dodatkowe informacje

Usługi szyfrowanie danych udostępniane są za pomocą dwóch najnowocześniejszych ośrodków przetwarzania danych w Polsce, którą są połączone ze sobą światłowodem. Zapewniamy najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony www Polcom, aby poznać więcej szczegółów dot. usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *