system monitoringu sieci - aurora

Aurora Service to system monitoringu sieci oraz wsparcie technologiczne na wielu płaszczyznach. Jest to autorskie rozwiązanie, które zostało stworzone przez renomowaną firmę IT Punkt. Projekt w dalszym ciągu jest rozwijany na podstawie procesów ITIL oraz najlepszych praktyk ITSM. Za jego pomocą utrzymywane są najważniejsze dla firmy usługi w trybie HA. Dużą zaletą naszej usługi jest indywidualne podejście do klienta.

Jakie są funkcje systemu monitoringu sieci Aurora?

Trzeba zaznaczyć, że rozwiązanie Aurora zawiera trzy pakiety usług systemu monitoringu sieci, aby lepiej dostosować usługi do określonych potrzeb i preferencji klientów. Wyróżniamy:
– Aurora FaaS(Firewall as a Service) – jest to usługa polegająca na wdrożeniu takich systemów jak Firewall/IPS/IDS z serwisem Proxy do infrastruktury IT klienta. Główną zaletą usługi jest zwiększony poziom bezpieczeństwa i możliwość kontrolowania ruchu w sieci Internet.
– Aurora ServiceDesk – jest to pełen pakiet usług ze wsparciem zdalnym oraz on-site dla stacji roboczych klienta.
– Aurora Infrastructure – jest to usługa obejmująca monitoring oraz wsparcie techniczne specjalistów IT Punkt. Jest to idealne uzupełnienie rozwiązań oferowanych przez firmę IT Punkt.

system monitoringu sieci - serwerownia

Dodatkowe informacje

Firma IT Punkt współpracuje z wieloma producentami IT klasy światowej m. in. jest autoryzowanym partnerem DELL. W naszym asortymencie znajdziecie wiele produktów tej marki w postaci laptopów i komputerów, serwerów czy urządzeń sieciowych). Zachęcamy do sprawdzania aktualnej oferty na oficjalnej stronie www IT Punkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *