Urządzenie Dell EMC PowerStore 5000X zapewnia nowoczesną technologię dla standardów przetwarzania danych. Rozwiązanie zostało zaprojektowane, aby spełnić wymagania i standardy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Główne zalety tego urządzenia to wysoka skalowalność, dodatkowo trzeba zaznaczyć, że jest w pełni kompatybilne z rozwiązaniami z serii PowerStore X. Występuje pełna zgodność z najnowszymi standardami w świecie IT.

Funkcjonalności urządzenia Dell EMC PowerStore 5000X

Czego możemy się spodziewać po Dell EMC PowerStore 5000X to na pewno możliwości szybkiej obsługi aplikacji. Urządzenie oferuje program przyszłościowy oraz dogodne daty aktualizacji. Rozwiązanie oferuje ogromne możliwości w kwestii mocy operacyjnej oraz wirtualnego środowiska obliczeniowego. Warto, zaznaczyć, że cechuje się wysoką wydajnością.

Dell EMC PowerStore 5000X - innowacyjne rozwiązanie

Co dodatkowo warto wiedzieć o tym niezwykłym urządzeniu?

  • Za pomocą urządzenia możemy obsługiwać od 6 do 96 napędów.
  • Jego maksymalna pojemność wynosi 898 TB
  • Minimalna pojemność to 11,5 TB
  • Urządzenie posiada cztery procesory Intel Xeon o 64 rdzeniach
  • Dell PowerStore 5000X obsługuje takie protokoły jak iSCI, FC, vVols.

Ponadto usługa AppsOn umożliwia elastyczne wdrożenie rozwiązania. Dell PowerStore 5000X jest skalowalne w poziomie i w górę. Za jego pomocą możemy stworzyć infrastrukturę sieciową. Dzięki temu możemy generować wartość dodatnią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *