software as a service - chmura

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji, które pozwalają skutecznie usprawnić zarządzanie biznesem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Polcom oferuje oprogramowanie w modelu Software as a Service, bez konieczności zakupu kosztownych licencji. Oprogramowanie jako usługa to nieograniczony i bezpieczny dostęp do aplikacji, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb biznesowych klientów.

Aplikacje oferowane przez Polcom w ramach usługi Software as a Service

Polcom SaaS to aplikacje udostępniane w środowisku chmurowym, które pomagają w zarządzaniu nowoczesnym biznesem. W ofercie Polcom znajdą Państwo szereg rozwiązań oferowanych w modelu Software as a Service, m.in.:

  • Polcom RODO Solution – narzędzie do bezpiecznego przetwarzania danych osobowych;
  • Polcom KonektMail – usługa poczty elektronicznej, kalendarzy oraz książek adresowych, wykorzystywana do pracy grupowej w organizacji;
  • Polcom KonektVault – wirtualny dysk umożliwiający przechowywanie, udostępnianie i synchronizację plików.

software as a service - panel

Korzyści wynikające z Software as a Service

Dostęp do aplikacji oferowanych w ramach Polcom SaaS jest w pełni bezpieczny, nieograniczony i możliwy z każdego miejsca, przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej. Korzystanie z oprogramowania nie wymaga fizycznej instalacji aplikacji dostępowych. Oprogramowanie w modelu usługowym pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z zakupem licencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *