microsoft dynamics 365 business central - komputer

Jeśli poszukujecie Państwo oprogramowania do sprawniejszego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa i ich zaawansowanej analizy, to Microsoft Dynamics 365 Business Central jest właśnie dla Państwa. Jest to system z funkcjami CRM oraz ERP. Za jego pomocą jesteśmy w stanie dokonać szczegółowej analizy dotyczącej wyników najważniejszych obszarów w firmie m.in. finansów, sprzedaży czy obsługi klienta. Każdy z modułów oraz funkcji jest w pełni konfigurowalny dostosowany do potrzeb klienta. Możemy, również dodawać nowe aplikacje i moduły.

W jaki sposób można wdrożyć Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Decydując się na wdrożenie Microsoft Dynamics 365 Business Central mamy do wyboru kilka wariantów m.in:
– Software as a Service czyli model oparty na chmurze – jest to bardzo wygodne z racji tego, że nie wymaga to instalacji żadnego oprogramowania,
– On promise – tradycyjny sposób wdrożenia, który polega na instalacji systemu,
– Hybrydowy – jest to połączenie obu wcześniej wspomnianych opcji czyli modelu chmurowego i instalacji tradycyjnej.

microsoft dynamics 365 business central

Informacje dotyczące funkcjonowania systemu

Oprogramowanie Microsoft Dynamics 365  jest kompatybilne z takimi systemami jak Windows, Android oraz iOS. Z aplikacji możemy korzystać nie tylko za pomocą komputerów czy laptopów, ale również na swoich smartfonach czy tabletach. Warto, również wspomnieć, że jest to rozwiązanie w pełni dostosowane do każdego urządzenia z którego korzystamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *