rozwiązania it dla biznesu sprawdzą się w twojej firmie

Transformacja cyfrowa i dostosowanie do zakupów online to już must have dla wszystkich tych, którzy zajmują się sprzedażą. Jeśli masz swój sklep internetowy, z pewnością wiesz, że dopasowanie swoich usług do wymagań użytkownika może być wyzwaniem, zwłaszcza od strony technologicznej. Konkurencja nie śpi, a walka o klienta odbywa się na polu jak najwyższej jakości customer experience, dlatego rozwiązania it dla biznesu są tak ważne.

Wpływ pandemii na zmiany w e-commerce

Rynek e-commerce prężnie rozwija się od paru ładnych lat, ale nikt nie zaprzeczy, że pandemia znacznie przyspieszyła ten proces. Potwierdzają to także różne raporty, które jasno wskazują, że Polacy coraz chętniej dokonują zakupów przez internet, bez wychodzenia z domu. A co za tym idzie, coraz więcej firm przenosi się do internetu, a jej właściciele nie zawsze wiedzą, jak opanować cały ten proces i poszukują praktycznych rozwiązań it dla biznesu.

rozwiązania it dla biznesu jako pomoc dla sklepów internetowych

 

Jakie rozwiązania it dla biznesu przydadzą się w e-commerce?

Klient nasz pan – także ten w internecie! Dostosowanie sklepu do oczekiwań klientów to podstawa zdobycia zamówień online. Na co warto zwracać uwagę?

  • możliwość szybkich zakupów bez logowania
  • dokładny opis produktu i prezentowanie opinii o produktach
  • odpowiednia prezentacja produktu (zdjęcia dobrej jakości, wideo)
  • nowoczesne formy płatności (BLIK, szybki przelew)
  • optymalizacja koszyka zakupowego

We wszystkich wymienionych funkcjonalnościach pomoże ci Magento – zaawansowana platforma e-commerce, na której funkcjonuje aż 30% wszystkich sklepów internetowych na świecie. Jest to rozwiązanie it dla biznesu, które łączy w sobie wiele korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *