private cloud

Wśród szerokiego wachlarza usług firmy Polcom znajdziecie Państwo usługę Private Cloud. Jest to prywatna chmura dla biznesu, która cechuje się wysoką elastycznością, dostępnością oraz bezpieczeństwem. Wszystkie zasoby mocy obliczeniowej udostępniane są z dwóch nowoczesnych ośrodków data center, które zlokalizowane są na terytorium Polski.


Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Polcom?

Polcom to firma specjalizująca się w kompleksowym outsourcingu IT. Od ponad 30 lat świadczy usługi zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Usługa Private Cloud to rozwiązanie dedykowane dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie elastyczność i indywidualne podejście. Posiadamy dwa własne ośrodki data center, który zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostępności świadczonych usług. Polcom jest jednym z liderów wśród dostawców chmury prywatnej dla biznesu.

private cloud

Private Cloud – dostosuj swój biznes do zmieniających się potrzeb

Polcom w ramach usługi Private Cloud dostarcza w pełni skalowalne środowisko IT, które można dostosowywać względem bieżących potrzeb biznesowych. Wpływa to znacząco na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem środowisk informatycznych oraz pozwala użytkownikom chmury na skupienie się na core business przedsiębiorstwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *