microsoft dynamics 365

Oprogramowanie Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations zostało stworzone głównie z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach. Jest to kompletny system ERP, który usprawni zarządzanie kluczowymi procesami wewnętrznymi. Wyróżnikiem rozwiązania jest przede wszystkim duża elastyczność i skalowalność. Niezależnie od branży, lokalizacji i wielkości firmy, prowadzenie Twojej działalności będzie dużo wygodniejsze i sprawniejsze.

Dedykowana platforma chmurowa pod Microsoft Dynamics 365 

W ofercie firmy Polcom znajdziecie Państwo certyfikowaną platformę w modelu PaaS, która zwiększy wydajność systemu ERP Microsoft Dynamics 365. Za sprawą proponowanego rozwiązania, infrastruktura IT będzie całkowicie skalowalna w zależności od wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową. Udostępniane przez nas środowisko spełnia wymagania określone przez producenta oprogramowania.
microsoft dynamics 365

Dlaczego warto zmigrować Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations na Polcom Cloud? 

  •  Optymalizacja kosztów – Brak konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt informatyczny. Dzięki rozwiązaniu w modelu PaaS koszty amortyzują się w czasie. 
  •  Ciągłość działania Twojego biznesu – Dzięki nowoczesnej i rozproszonej infrastrukturze chmury obliczeniowej zapewniamy ciągłość działania na najwyższym poziomie. 
  •  Najwyższy poziom bezpieczeństwa – Spełniamy wymogi RODO oraz dysponujemy licznymi certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości usług. 
  •   Pełna elastyczność i skalowalność – Proponowane rozwiązanie jest w pełni dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb biznesowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *