kupuj teraz zapłać później

Ciągły postęp technologiczny sprawia, iż coraz częściej korzystamy z udogodnień, jakie daje nam internet i używana w nim technologia. Ma to również swoje odbicie w zakupach, gdyż coraz częściej decydujemy się na dokonywanie zakupów przez internet, zamiast stacjonarnie. Aby jeszcze bardziej zmaksymalizować proces zakupowy, wiele sklepów zdecydowało się na wprowadzenie usługi kupuj teraz zapłać później. Czym ona właściwie jest i jak działa?

Cechy funkcji kupuj teraz zapłać później

Forma płatnicza kupuj teraz zapłać później, jest coraz bardziej popularna na całym świecie, w tym również w Polsce. Pozwala ona na dokonanie zakupów, bez potrzeby natychmiastowej płatności, dzięki czemu mamy możliwość wypróbowania czy też przymierzenia danego produktu, przed zapłaceniem za niego. W przypadku zakupów internetowych, gdy nie mamy fizycznego kontaktu z produktem, jest to na wagę złota. Opcja ta przydaje się także w sytuacji, gdy nie posiadamy jeszcze wymaganej kwoty na produkt, a istnieje ryzyko, iż zostanie on szybko wyprzedany. Serwisy oferujące tę płatność często pozwalają na rozbicie kwoty w raty, co jeszcze bardziej zwiększa jej atrakcyjność.

płatność kupuj teraz zapłać później

Gdzie można ją znaleźć?

Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, forma kupuj teraz zapłać później, jest praktykowana przez coraz więcej sklepów oraz platform internetowych. Można ją spotkać już między innymi na Allegro, Zalando czy też w sklepie odzieżowym H&M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *