Nokia Wrocław praca

Wrocławskie Centrum Technologiczne Nokia Wrocław to unikalne miejsce na mapie kraju. Zespół specjalistów każdego dnia zajmuje się tworzeniem rozwiązań sieciowych, będących odpowiedzią na ogólnoświatowe problemy. Sprawdź, co ma do zaoferowania Nokia Wrocław, praca IT na różnych stanowiskach.

Czym się zajmujemy na co dzień?

Laboratorium Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, w którym od lat prężnie rozwijana jest technologia dostępu szerokopasmowego. Zrzesza ono ponad osiemset inżynierów oprogramowania , specjalistów, zajmujących się testowaniem nowatorskich rozwiązań oraz integratorów. W Nokia Wrocław praca polega na testowaniu nowych rozwiązań systemowych i telekomunikacyjnych oraz niemal wszystkich nowych pomysłów związanych z mobilną technologią telekomunikacyjną na świecie.

Nokia Wrocław Praca

Centrum Nokia Wrocław praca w IT

Ze względu na stały rozwój technologii mobilnych i telekomunikacyjnych najnowszych generacji stale oferowana jest Nokia Wrocław praca w działach związanych z IT. Jeden z czołowych liderów tej branży na świecie, proponuje zatrudnienie na wielu różnych stanowiskach dla osób z pasją i zaangażowaniem, które chcą czynnie uczestniczyć w odpowiadaniu na potrzeby rozwijającego się świata. Wśród ofert pracy znaleźć można propozycje zatrudnienia na stanowisku Software Development, Software Architecture, DevOps, Testing / Integration & Verification, Commercial Management, Telecom Engineering i o wiele więcej.

Nacisk położony jest na rozwój pracowników, możliwość rozszerzania swoich kompetencji i umiejętności technicznych, oferowany jest również pakiet benefitów. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej Nokia Wrocław praca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *