aplikacje android

Aplikacje na telefon są bardzo popularne. Coraz więcej firm rezygnuje ze strony internetowej na rzecz aplikacji moblinej. Jeśli jesteś posiadaczem telefonu z Androidem, to przeczytaj nasz ranking 10 najbardziej atrakcyjnych aplikacji w 2020 roku.

Popularne aplikacje w 2020

  1. Jak dojadę – planowanie trasy dla wielu osób jest wyzywaniem, bez znaczenia czy mamy poruszać się po znanym nam mieście. Jeśli ten problem również Ciebie dotyczy, to musisz zgrać na swojego smartfona aplikację Jak Dojadę. Dzięki niej będziesz wiedzieć, jak dostać się do jakiegoś miejsca. Dodatkowo możesz za jej pośrednictwem zakupić bilety komunikacji miejskiej.
  2. Spotify – muzyka zawsze będzie na czasie. Dzięki Spotify możesz jej słuchać w każdym miejscu, w jakim się znajdujesz. Bez znaczenia czy masz dostęp do Internetu. Aplikacja posiada również bardzo wiele albumów, dzięki czemu z pewnością znajdziemy, to czego poszukujemy.
  3. Eldomondo – to aplikacja dla wszystkich miłośników sportu. Jeśli chcesz w łatwy sposób monitorować to ile się danego dnia ruszałeś albo jaki przeszedłeś odcinek, to ta aplikacja jest czymś idealnym dla Ciebie. Dodatkowo dzięki niej możemy również monitorować ilość spalonych kalorii.
  4. Netflix – to platforma, której nie trzeba przedstawiać. Aplikacja oferuje nam wiele filmów i serialów do obejrzenia. Dzięki czemu będziemy mogli umilić sobie dłużące się jesienne wieczory albo po prostu się zrelaksować. Jeśli uwielbiasz w ten sposób spędzać swój wolny czas, to musisz ją pobrać.
  5. Pyszne.pl – kto z nas nie lubi jeść? Pyszne.pl to aplikacja, dzięki której będziemy mogli w łatwy sposób zamówić jedzenie z naszych ulubionych restauracji. Obsługuje ona wiele punktów, więc za jej pośrednictwem będziecie mogli kupić coś, co lubicie.

system android

Co warto zgrać na telefon?

  1. Yanosik – to bardzo przydatna aplikacja dla wszystkich kierowców, którzy chcą unikać korków. Właśnie dzięki niej będziemy mogli ominąć zatłoczone miejsca. Poinformuje nas również o fotoradarach, wypadkach drogowych czy kontroli policji.
  2. 9GAG – to aplikacja dla osób, które są ciekawe nowości technologicznych czy naukowych. Dzięki niej możemy na bieżąco obserwować rozwój świata. Dodatkowo możemy się również odprężyć przez oglądanie memów czy innych zabawnych obrazów.
  3. Tiktok – jeśli poszukujesz aplikacji, dzięki której się odprężysz i poprawisz sobie humor, to tiktok jest miejscem, w którym obejrzysz wiele zabawnych filmików.
  4. FitNotes – to kolejna aplikacja związana z aktywnością fizyczną, ale jest ona przeznaczona dla osób, które regularnie ćwiczą i cyklicznie wybierają się na treningi na siłownię. Zgodnie ze swoją nazwą pełni ona funkcję notesu, w którym możemy zapisywać liczbę powtórzeń danego ćwiczenia. Dzięki temu również możesz obserwować swoje osiągnięcia.
  5. Booksy – to młoda aplikacja, dzięki której będziemy mogli umówić się na wizytę do fryzjera, masaż itp. Jest ona obsługiwana przez większość dużych miast, więc jej mieszkańcy mogą ułatwić sobie zapisywanie się na różne wizyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *