zarządzanie pracownikami terenowymi

Prowadząc własną firmę z większą ilością pracowników pracujących w terenie, proces zarządzania robi się coraz bardziej skomplikowany i utrudniony. W jaki sposób za pomocą aplikacji możemy usprawnić cały proces zarządczy i administracyjny?

Co tak na prawdę możemy zrobić za pomocą tej aplikacji?

Oprogramowanie działające w chmurze, występuje w postaci mobilnej oraz webowej. Posiada wiele funkcjonalności oraz wbudowanych modułów. Zarządzanie pracownikami terenowymi jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i proste. Z poziomu aplikacji mamy możliwość natychmiastowego tworzenia zleceń za pomocą jednego kliknięcia. Otrzymujemy dostęp do interaktywnego kalendarza zleceń zintegrowanego z mapami tras pracowników. Dodatkowo mamy funkcję rejestracji czasu pracy pracowników i ich wskaźników wydajności. Jeśli chodzi o sprawy administracyjne, mamy możliwość automatycznego generowania raportów oraz wgląd do całej elektronicznej potrzebnej nam dokumentacji. Warto, również wspomnieć, że to oprogramowanie posiada bardzo dobrze rozbudowany panel komunikacji pomiędzy pracownikami i klientami. Z aplikacji możemy korzystać w trudnych warunkach nawet bez dostępu do Internetu co sprawia że oprogramowanie jest w 100% mobilne.

zarządzanie pracownikami terenowymi

Pełna personalizacja usługi do zarządzania pracownikami terenowymi

Bardzo istotną zaletą tej innowacyjnej usługi jest całkowite dostosowanie się do potrzeb i wymagań klienta. Pozwala na to możliwość przeprogramowania systemu i zintegrowania tylko tych modułów i funkcji, których na prawdę potrzebuje klient. Reasumując jest to na pewno ciekawe i użyteczne rozwiązanie do zarządzania pracownikami terenowymi, za którym stoi masa zalet i warto zastanowić się nad wdrożeniem takiego systemu we własnej firmie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *